[x] KAPAT

EFR Es-150 Serisi Co2 Lazer Güç Kaynagı

EFR Es-100 Serisi Co2 Lazer Güç Kaynagı

EFR Es-80 Serisi Co2 Lazer Güç Kaynagı

EFR Es-60 Serisi Co2 Lazer Güç Kaynagı

Lazer Kesim Makinesi İçin Lazer Güç Kaynağı

Farklı tasarımları sınırsız hayal gücü ile gerçeğe dönüştürme potansiyeli sağlayan lazer kesim makine, günümüzde pek çok sektörde yoğun olarak değerlendiriliyor. Özellikle hızlı ve kaliteli kesim üzerinden lazer teknoloji desteği sağlayan modeller, değişik malzemeler üzerinden uygulama imkanı tanımaktadır. Etkin modelleme ile pek çok alanda kullanım potansiyeli oluşturacak şekiller, 3D tasarımlar ve oymalar milimetrik hassasiyetle sağlanmaktadır. Ele alınan her çizim üzerinden farklı malzemeler üzerine uygulama gerçekleştirilebilmektedir.

Lazer Güç Kaynağı

Tasarım itibarıyla lazer kesim makineleri pek çok farklı bölümden oluşur. Özel üretim ile Arge çalışmaları üzerinden ele alınan yapılar, etkin tasarımla hazırlanarak lazer kesim makinelerine yerleştirilir. Bu bağlamda lazer güç kaynağı en önemli parçalar arasında yer almaktadır. Özellikle belirli bir zaman içerisinde mutlaka ihtiyaç duyulabileceğinden dolayı, yedek parça olarak güvenli şekilde değerlendirilmektedir. Her türlü lazer kesim modeli destekleyen bu güç kaynakları, yüksek çalışma potansiyeli ile etkin performans olanağı sağlamaktadır.

Lazer Güç Kaynağı Nedir?

CO2 lazer tüpleriyle kullanılabilen ve farklı güç seviyelerine sahip tüplerle eşleştirilen, lazer kesim makinelerine güç sağlayan yapılara lazer güç kaynağı denmektedir. Tamamen güvenilir ve emniyetli bir yapıya sahip olan bu güç kaynağı, pek çok farklı malzeme üzerinde özel tasarımların gerçekleşmesine imkan vermektedir.

 

- Akrilik Plastik,

- Bez,

- Farklı deri ürünleri,

- Kauçuk plaka çeşitleri,

- Gravür yapma potansiyeli,

 

Tüm olanakları tek bir çatı altında toplayarak lazer kesim makineleri eşliğinde gerçekleştirilen güç kaynakları, özellikle yedek parça olarak bu tasarımlar için büyük öneme sahiptir.

Farklı Lazer Makineleri İçin Lazer Güç Kaynağı

 

Her türlü lazer ekipmanlarına bağlanabilme potansiyeli sağlayan güç kaynakları, ayrıca tüm lazer kesim makineleri ile uyumluluk oluşturmaktadır. Yüksek verimlilik ve frekans ile beraber hız üzerinden karakterize edilebilen tasarımlar, CO2 lazer cihazları ile eşleşebilen özel yapılardır. Oldukça yüksek seviyede uyumluluk ile beraber, balast olmadan kolay şekilde ve doğrudan bağlantı imkanı vermektedir. Bu da elde edilecek performansı artırırken yüksek hızda hassasiyet imkanı sağlama şansı verir.

Yüksek Verimlilik Sağlayan Lazer Güç Kaynağı

 

Yüksek güç aktarım etkinliği sağlayan lazer güç kaynakları, özellikli CO2 lazer tüpünün daha kolay başlamasına olanak tanıyor. Bu sayede zamandan kayıp olmadan birbirinden farklı üretim alanlarında yüksek verimlilik elde edilebilmektedir. Ayrıca sağlanan bu ayrıcalıklar düzgün çalışma ve uzun ömürlü kullanım potansiyel oluşturmaktadır. Kaliteli üretim hattı ile dayanıklı malzeme yapısı altında teknolojik tasarımlar ile hazırlanan özel güç kaynağını, kategori üzerinden güvenli şekilde elde edebilirsiniz. 

Güvenli Kullanımı ile Lazer Güç Kaynağı

Açık devre sistemi koruması sayesinde lazer kesim makineleri çok daha uzun ömürlü değerlendirme imkanı sağlamaktadır. Lazer güç kaynağı açık devre üzerinde bir süre daha çalışma potansiyeli oluşturur. Böylece ele alınan bu koruma servis ömrünü daha yüksek noktaya uzatma imkanı sağlamaktadır. Bu sayede hem güçlü bir performans elde edilmekte hem de ürün çok daha uzun ömürlü kullanım şansı sağlamaktadır.

Kaliteli Tasarımlarla Yüksek Teknoloji Altında Lazer Kesim Makineleri

Özel üretim ile lazer güç kaynağı üzerinden yüksek performans sağlayan lazer kesim makinelerini, kategori üzerinden güvenle tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlara uygun olarak pek çok farklı üretim sektöründe değerlendirilen bu teknolojik yapılar, yeni nesil donanım üzerinden geliştirilmiş yazılım ile ele alınmaktadır. Böylece LCD panel aracılığıyla Türkçe ve İngilizce dil kapsamında güvenli bir kullanım olanağı sağlıyor. Geniş yelpaze altında pek çok farklı sektör için ortak çalışma potansiyeli sağlayan lazer kesim makineleri, boyutlarına ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yeni nesil ve beklentiyi karşılayacak modeller arasından tercih yapabilirsiniz.


© Tüm Hakları Saklıdır Kalender Tech Otomasyon Sistemleri LTD ŞTİ. 2009-2023